Měřící technika SOLA

SOLA  nejpřesnější na trhu měřidel!

Pokud hledáte vysokou přesnost měření, pak je SOLA právě pro Vás. Každý vyrobený produkt zančky SOLA prochází před zavedením do prodeje náročnými testy přesnosti měření v laboratoři. Díky tomu jsou měřidla SOLA špičkou mezi měřící technikou.

Společnost SOLA

Tato společnost vznikla v roce 1949 v Rakousku. Specializuje se na měřící techniku a značkovací nástroje. Díky více než 70 leté tradici, vývojovému oddělení a vlastní testovací laboratoři je považována za jednu z nejlepších značek měřidel na světě.

SOLA Götzis

Hlavní sídlo společnosti SOLA a také její výrobní závody jsou ve městě Götzis v Rakousku, kde se více než 200 zaměstnaců zabývá vývojem, výrobou a prodejem více než 1500 druhů měřidel a značkovacích pomůcek.

SOLA výrobaSOLA výroba 2

Společnost disponuje vlastním vývojovým oddělením, které produkty neustále inovuje, aby co nejvíce odpovídali požadavkům zákazníků.  

Dnes má společnost SOLA zastoupení ve více než 70 zemích světa. Kromě Rakouska má vlastní prodejní pobočky také v Německu, Švýcarsku, Maďarsku a USA.

RED3 atlas green png protect
proton h Skládací metr H 2 10 MV1000

 

Měřidla SOLA

Za vlajkovou loď společnosti SOLA jsou považovány vodováhy. Díky inovativním prvkům jako jsou libeli SOLA Fokus – až 60% zvětšení a kvalitnímu provedení z nejlepších surovin, se dají považovat za špičku na světovém trhu. Například u křížových liniových laserů se SOLA snaží o lepší viditelnost parsku. O tom svědčí vývoj paprsku SOLA Real Green.

Každý výrobek musí projít důkladnou kontrolou a až poté může opustit brány výroby.

SOLA Focus SOLA Focus 2 Real green

Prohlédněte si videa o výrobě měřidel SOLA.