Měřící technika Nivel System

Nivel system

Nivelační přístroje, teodolity a lasery - to je doména právě této značky. Kvalitní a propracované nástroje a přístroje s velkým množstvím doplňků pro všestranné použití. Přístroje Nivel System procházejí důslednou kontrolou přesnosti. Jsou oblíbeným nástrojem stavařů v mnoha zemích světa.

Společnost Nivel System

Se na světovém trhu objevuje v roce 2003. Hlavní sídlo společnosti je v Polsku. Dlouholeté zkušenosti z geodézie, stavebnictví, archytektury či zemědělství využívají pro vývoj a výrobu kvalitních a přesných přístrojů.

nivel

Na začátku se společnost orientovala pouze na optické přístroje. Postupně se vypracovala na světového výrobce v oblasti měřících nástrojů a přístrojů. Zejména pak moderních laserových přístrojů.

NL610(2) DT_5 (1) CL3D 1
HDM-120BC 1 EL-32 side 1 DL-60

Měřidla Nivel System

Mezi "nej" výrobky společnosti Nivel System patří bezesporu lasery dlouhého dosahu. Dnes má Nivel System širokou škálu měřicích přístrojů pro stavebnictví a geodézii, od populárních rotačních laserů, teodolitů až po laserové měřicí systémy, včetně systémů pro řízení strojů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení