Bruska excentrická AKU FESTA SHARE20V 125mm 8 otv. (bez baterie a nabíječky)
Kód: 28040
Akce Novinka
Neohodnoceno
18235 bruska excentricka aku festa share20v 125mm 8 otv bez baterie a nabijecky
Skladem - do 3 dnů
Možnosti doručení
Bruska excentrická AKU FESTA SHARE20V 125mm 8 otv. zajišťuje efektivní broušení dřeva i kovu díky svému excentrickému pohybu bez nutnosti připojení k elektrické síti.
Detailní informace
Detailní popis produktu
bruska excentrická AKU - kotouč max 125mm 8 otvorů bruska pro široké spektrum brousících prací se dřevem, kovy, tmely apod. za sucha rotace kotouče a jeho současný excetrický pohyb zajišťují efektivní brousící výkon (zavisí také na kvalitě a hrubosti brusného kotouče!) a zaroveň zamezuje vzniku nežádoucích rýh otáčky 10 000 min -1, uchycení suchý zip 125 mm 8 odsávacích otvorů, hmotnost bez baterie 1 kg suchý zip zajistí rychlou a snadnou výměnu kotouče a jeho rovnoměrné a pevné uchycení, osm odsávacích otvorů odvádí obroušený materiál do sběrného vaku - nižší prašnost a delší životnost brusného kotouče (vak vyčistěte po každém broušení, nebo dle pořeby!), tvarově je tělo brusky uzpůsobeno pro pevný úchop a dobrou manipulaci při práci FESTA SHARE 20 V - AKU bruska je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - bez snižování jejich kapacity, u Li-ion baterií také dochází k jen velmi pomalému samovybíjení pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2.0 Ah (28080) dostačující - nabíjecí čas 40 min., pro práci s předpokladem větší zátěže, doporučujeme použít baterii s kapacitou 4.0 Ah (28081) - nabíjecí čas 90 min dodáváno bez baterie a nabíječky, lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086 Instruktážní video